Nasıl Oynanıyor?

Türkiye’nin 1 numaralı fantezi futbol platformu Petrol Ofisi Sosyal Lig’i oynamak çok kolay: Petrol Ofisi Sosyal Lig’i oynamak için App Store, GooglePlay veya Facebook’tan uygulamayı ücretsiz indirmek yeterlidir.

Her futbol tutkunu, Petrol Ofisi Sosyal Lig’de, 75 milyon Euro kadro bütçesiyle oyuna başlıyor. Sezon boyunca Petrol Ofisi istasyonlarından yapılan akaryakıt alışverişleri ve oyuna Facebook üzerinden davet edilen arkadaşlar ise o kişiye ekstra kadro bütçesi kazandırıyor.

Heyecanı, rekabeti doyasıya yaşamak için futbol severlere kalan ise; futbol bilgilerini konuşturmaları, oyuncuları yakından takip edip, teknik bilgileri ve sezgileri ile 18 Süper Lig takımının futbolcuları arasından kendi takımlarını kurmaları. O haftaki gerçek maç istatistiklerine göre aldıkları puanlarla her hafta kendi aralarında kıyasıya yarışıyorlar. Amaç; önce en yüksek haftalık kadro puanına ulaşmak, toplamda ise sezon sonunda başarıya ulaşmak.

Böylece her hafta başka bir heyecan, başka bir rekabetin yaşandığı Petrol Ofisi Sosyal Lig’de, ödüller futbol severleri bekliyor. Türkiye’de e-Spor, fantezi futbol denilince akla gelen ilk oyun olan Petrol Ofisi Sosyal Lig’de sezon sonundaki büyük ödül ise Latin Amerika futbolunun zirvesini yerinde takip etme fırsatı.